People who bought this also bought
-
Product Code: WX27001175 Stock Available
-
Product Code: WX105024509 Stock Available
-
Product Code: WX105033543 Stock Available
-
Product Code: SKU-2601411
-
Product Code: KF019099593 Stock Available
-
Product Code: PPR0061111156 Stock Available
-
Product Code: KF01596626 Stock Available
-
Product Code: KF2604011339 Stock Available
Product Details
General Information
| Colour | White |
| For Use With | Credit Card |
| Dimensions | 57x30x12mm |
| Core Diameter | 12mm |
| Roll Size | 57x30mm |
| Roll Width | 57mm |
| Roll Type | Credit Card Rolls |
| Part | 2-Ply Rolls |
Product Information
| Brand | Prestige |
| Type | Cash Register Rolls |
Description
Replacement thermal roll for credit card machines.
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
