- For use with chip and pin PDQ card readers
- Dimensions: 57x38x12mm
- Efficiency boosting
- Replacment thermal roll for credit card chip and pin machines
- BPA free
- High quality white paper
- Pack of 20 rolls
- Colour: White
<
>
5 Star Prestige Thermal Credit Card Roll 57x38mm (Pack of 20) RE00026
758 Stock Available
People who bought this also bought
-
Product Code: KF0122819818 Stock Available
-
Product Code: FC50002102 Stock Available
-
Product Code: WX01526389 Stock Available
-
Product Code: HT30244291 Stock Available
-
Product Code: KF105029952 Stock Available
-
Product Code: SKU-464133
-
Product Code: BK00181X718 Stock Available
-
Product Code: ES4501587 Stock Available
Product Details
General Information
| Colour | White |
| For Use With | Credit Card |
| Dimensions | 57x38x12mm |
| Part | 1-Ply Rolls |
| Roll Size | 57x38mm |
| Roll Type | Paper Rolls |
| Roll Width | 57mm |
Product Information
| Brand | Prestige |
| Type | Cash Register Rolls |
Description
These credit card machine chip and pin rolls use high quality white paper suitable for ultra-fast and effective thermal printing. Keep your business running smoothly and efficiently with this pack of 20 rolls. Suitable for chip and pin PDQ card readers, this roll measures 57x38x12mm.
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
