People who bought this also bought
-
Product Code: WAC10445565 Stock Available
-
Product Code: BB58503195 Stock Available
-
Product Code: HT30244283 Stock Available
-
Product Code: KF240016908 Stock Available
-
Product Code: PPR0061110982 Stock Available
-
Product Code: BB53760109 Stock Available
-
Product Code: GB2164755 Stock Available
-
Product Code: GB2172264 Stock Available
-
Product Code: KF041146429 Stock Available
-
Product Code: 3M231622103 Stock Available
Product Details
General Information
| Colour | Black |
| Size | A4 |
| Diameter/Spine Width | 14mm |
| Country of Origin | Egypt |
| Dimensions | 330x241x134mm |
| Document Size | A4 |
| Manufacturer | ACCO Brands |
| Material | Plastic |
| Max Capacity | 125 Sheets |
| Weight | 585g |
Product Information
| Brand | GBC |
| Type | Binding Spines & Combs |
Description
CombBind spines enable you to create stylishly bound, editable documents. Pages lay flat for convenient note taking and photocopying. Made from premium quality, durable material they won't scratch or discolour. A4 14mm. Pack size:100.
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
