People who bought this also bought
-
Product Code: HTST1163170 Stock Available
-
Product Code: KF260454110 Stock Available
-
Product Code: KF260724692 Stock Available
-
Product Code: KF26041305 Stock Available
-
Product Code: KF2604011339 Stock Available
-
Product Code: KF260392377 Stock Available
-
Product Code: KF260823257 Stock Available
-
Product Code: KF200013936 Stock Available
-
Product Code: JT704992 Stock Available
Product Details
General Information
| Size | 1200x900mm |
| Fixing | Wall Mounted Board |
| Frame | Aluminium Frame |
| Dimensions | 1310x35x925mm |
| Board Surface | Felt Board |
| Board Size | 1200x900mm |
| Colour | Blue |
| Manufacturer | ACCO Brands |
| Warranty | 2 Year Warranty |
| Weight | 4.32kg |
Product Information
| Brand | Nobo |
| Type | Display Board |
Description
Felt notice board with an anodised aluminum trim and fixed by a through corner wall mounting. Good felt notice board surface to pin and display your notices. Size: 1200x900mm.
