- Rolls work smoothly in printer
- Easy to use, precise printing
- Economical choice
- BPA free
- Core: 12.7mm
- Dimensions: 80x70mm
- Colour: White
- Pack of 20
- Please Note: The image used for this item is for illustration purposes only, as a white box product it may appear slightly different to the online image
- Please Note: The image used for this item is for illustration purposes only, as a white box product it may appear slightly different to the online image
<
>
Thermal Till Roll 80x70mm White (Pack of 20) TH243
4964 Stock Available
People who bought this also bought
-
Product Code: SKU-2768035
-
Product Code: WX0108737581 Stock Available
-
Product Code: WAC10569355 Stock Available
-
Product Code: RE04055379 Stock Available
-
Product Code: AV71603 Stock Available
-
Product Code: EP153761921 Stock Available
-
Product Code: CO01116452 Stock Available
-
Product Code: KF041151038 Stock Available
Product Details
General Information
| Colour | White |
| Core Diameter | 12mm |
| Dimensions | 80x80x12mm |
| Part | 1-Ply Rolls |
| Roll Size | 80x80mm |
| Roll Type | Thermal Receipt Rolls |
Product Information
| Brand | Unbranded |
| Type | Thermal Rolls |
Description
Thermal Till Roll for use in tills. Easy to use, precise printing. BPA free. Core: 12.7mm. Image is for illustration purposes only, as a white box product it may appear slightly different to the online image.
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
