People who bought this also bought
-
Product Code: RG810797
-
Product Code: RG810697
-
Product Code: GB2209729 Stock Available
-
Product Code: 2101007E
-
Product Code: GB2185218 Stock Available
-
Product Code: PP00128856 Stock Available
-
Product Code: PP00127734 Stock Available
-
Product Code: BC3075763 Stock Available
-
Product Code: KF012331246 Stock Available
-
Product Code: BB5263262 Stock Available
Product Details
General Information
| Colour | Silver |
| Size | A4 |
| Document Size | A4 |
| Country of Origin | Portugal |
| Diameter/Spine Width | 8mm |
| Dimensions | 323x203x86mm |
| Manufacturer | ACCO Brands |
| Material | Metal |
| Max Capacity | 70 Sheets |
| Weight | 761g |
Product Information
| Brand | GBC |
| Type | Binding Spines & Combs |
Description
*** CLEARANCE ITEM - LIMITED STOCK AVAILABILITY AT THIS PRICE ***
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
