People who bought this also bought
-
Product Code: V101-00-KStock is Available
-
Product Code: TMPBStock is Available
-
Product Code: SBWH212WHStock is Available
-
Product Code: SBS212WHStock is Available
-
Product Code: EBS16RBStock is Available
-
Product Code: EBS16LBStock is Available
-
Product Code: MC612SWHStock is Available
-
Product Code: SKU-1439165
Product Details
General Information
| Colour | Charcoal |
| Material | Fabric |
| Dimensions (WxDxH) | 1200x30x400mm |
| For Use With | Dams Desking |
| Manufacturer | Dams International |
| Size | 1200mm |
| Screen Colour | Charcoal |
| Style | Straight Top |
| Warranty | 2 Year Warranty |
| Width | 1200mm |
| Weight | 7.5kg |
Product Information
| Brand | Dams |
| Type | Desk Mounted Screen |
Description
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
