People who bought this also bought
-
Product Code: V102-00-BStock is Available
-
Product Code: TAU40002-CStock is Available
-
Product Code: MJ321183 Stock Available
-
Product Code: SKU-5226581
-
Product Code: FLT1600-S-BStock is Available
-
Product Code: DB997844 Stock Available
-
Product Code: CH16S2-S-BStock is Available
-
Product Code: CH12S2-S-BStock is Available
Product Details
General Information
| Colour | Other Colours |
| Material | Fabric/Wood |
| Dimensions (WxDxH) | 620x620x275mm |
| Manufacturer | Dams International |
| Height | 275mm |
| Weight | 14.5kg |
| Shape | Square Table |
| Size | 620mm |
| Warranty | 5 Year Warranty |
Product Information
| Brand | Alto |
| Type | Reception Table |
Description
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
