People who bought this also bought
-
Product Code: WB1000-SStock is Available
-
Product Code: TMPBStock is Available
-
Product Code: MH14SBStock is Available
-
Product Code: MC12SBStock is Available
-
Product Code: R1790DBStock is Available
-
Product Code: SH43-000-BLKStock is Available
-
Product Code: ESS100S2-KStock is Available
-
Product Code: PAL300K2Stock is Available
-
Product Code: SKU-1439102
Product Details
General Information
| Colour | Multicolour |
| Material | Fabric |
| Chair Colour | Elapse Grey/Late Grey |
| Dimensions (WxDxH) | 1400x700x790mm |
| Manufacturer | Dams International |
| Warranty | 5 Year Warranty |
| Seat Depth | 510mm |
| Seat Width | 1400mm |
| Seat Height | 430mm |
| Style | Modular Seating |
Product Information
| Brand | Nera |
| Type | Reception Chairs |
Description
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
